wtorek, 10 marca 2015
Małe zawirowania
Witam po dość długiej przerwie! Jest to powitanie, a zarazem pożegnanie ( nie , nie z wami ale z tym blogiem) ponieważ chciałabym ogłosić że zaangażowałam się w projekt o bardzo podobnej tematyce i zaczynam prowadzić bloga pod innym pseudonimem ( Queenie) i w dodatku nie sama , ale z moją przyjaciółką , więc zapraszam serdecznie i mam nadzieję że wam się spodoba! http://primeteam5.blogspot.com/
Subskrybuj:
Komentarze do posta
(
Atom
)
Brak komentarzy :
Prześlij komentarz