środa, 4 lutego 2015

Pielęgnacja I: Peeling kawowy

Dziś postanowiłam rozpocząć cykl poświęcony pielęgnacji czyli peelingom , kremom , czyli wszystkiemu co sprawia ,że nasze ciało jest jędrniejsze , gładsze i piękniejsze :). Pierwszym "specyfikiem " , który postanowiłam opisać jest peeling kawowy , na który przepis znalazłam na stronie tipsforwomen.pl. Jednak gdy pierwszy raz robiłam ten peeling , zdecydowanie popełniłam jakieś błędy ponieważ nie wyszedł taki jaki być powinien , więc aby wam tego oszczędzić poniżej przedstawiam przepis i zdjęciową instrukcję jak zrobić ten cud specyfik , który nadaje skórze gładkości i jędrności już po pierwszym użyciu :)
Składniki:
-4 łyżki cukru 
-6 łyżek kawy
-1 łyżka oliwy 
- 1 płaska łyżka cynamonu
-żel pod prysznic do nadania konsystencji






                        niestety brak trzeciej ręki sprawił , że nie udokumentowałam odcedzania fusów :)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Golden Princesses
Designed By Blokotek